Facebook Twitter LinkedIn Instagram YouTube Play Video WhatsApp

Caption, Share, Win

Winners

Congratulations to all the winners of the 'Caption, Share, Win' Contest. The winners will be sent their prizes soon.

Winner 1

Ishan Sharma
RSS International School, Noida

Winner 2

Shivam Kakkar
Delhi Public School, Faridabad

Winner 3

Jai Kothari
Aravali International School, Faridabad

Winner 4

Charmi Sureshbhai Vaghela
Vivekanand Vidhyalay School, Amreli

Winner 5

Saniya Maniyar
Tolani College of Commerce, Mumbai

Winner 6

Akshita Parmar
St.Willibrord Innovative School, Mumbai

Winner 7

Bhumi Bagal
Tolani College of Commerce, Mumbai

Winner 8

Vishnu Chauhan
Wilson College, Mumbai

Winner 9

Garima Kakkar
Delhi Public School, Faridabad

Winner 10

Krissh Gupta
RSS International School, Noida

Winner 11

Aayush Gadiyal
Saraswati Madhyamik Vidhya Mandir School, Rajkot

Winner 12

Diva Sharma
Ryan International School, New Delhi

Winner 13

Love Singhal
Madhavi Agrasen Inter College, Agra

Winner 14

Jatin Tomar
RSS International School, Noida

Winner 15

Darshi M. Chhichhiya
Swami Vivekanand International School and Junior College, Mumbai

Winner 16

Ramu Singhal
Madhavi Agrasen Inter College, Agra

Winner 17

Kajal Singhal
Madhavi Agrasen Inter College, Agra

Winner 18

Ayush Raj
Sainik School, Nalanda

Winner 19

Arnav Kumar
Sanghmitra Public School, Siwan

Winner 20

Sampat Jaimin Raviraj
Saint Mary School, Amreli

Winner 21

Sarvaiya Rohan Vinodbhai
Lords Universal Junior College Of Commerce & Science, Mumbai

Winner 22

Aqsa Chaudhary
Holy Trinity Church School, Ghaziabad

Winner 23

Karan Shakya
RSS International School, Noida

Winner 24

Sumit Rathor
RSS International School, Noida

Winner 25

Nancy Singhal
Madhavi Agrasen Inter College, Agra

Winner 26

Payal Singhal
Madhavi Agrasen Inter College, Agra

Winner 27

Mohammad Arsh
Holy Trinity Church School, Ghaziabad

Winner 28

Priya Kumari
Sanghmitra Public School, Siwan

Winner 29

Dayatar Hamza Yahiya
St. Anthony's High School, Mumbai

Winner 30

Prithvi Dahiya
Delhi Public School, Bulandshahar

Winner 31

Yash Agarwal
Howard Public School, Hyderabad

Winner 32

Aadvik Bhardwaj
Bhardwaj High School, Kotkapura

Winner 33

Priyabrat Sinha
Mahatma Gandhi Shikshan Sansthan, Darbhanga

Winner 34

Ayush Yadav
RSS International School, Noida

Winner 35

Ojasteja Chelli
BGS International School, New Delhi

Winner 36

Mohammad Aariz
Holy Trinity Church School, Ghaziabad

Winner 37

Prachi Baid
St Mary's Higher Secondary School, New Cooch-Behar

Winner 38

Aradhaya
Dev Samaj Modern School, Delhi

Winner 39

Lakshita Verma
Saraswati Shishu Mandir, Ghaziabad

Winner 40

Rudra Pratap
RSS International School, Noida

Winner 41

Pratham Verma
Saraswati Shishu Mandir

Winner 42

Sourish Das
National Gems Higher Secondary School, Kolkata

Winner 43

Ankit Rao
New Modern Public School, Noida

Winner 44

Dauli
Modern D.A.B. Public School, Faridabad

Winner 45

Akansha
New Modern Public School, Noida

Winner 46

Piyush
Modern D.A.B. Public School, Faridabad

Winner 47

Mohammad Ammaar
Holy Trinity Church School, Ghaziabad

Winner 48

Vivaan Baid
G.D. Goenka Public School, Siliguri

Winner 49

Sakshi Gautam
Modern D.A.B. Public School, Faridabad

Winner 50

Payal
Modern D.A.B. Public School, Faridabad

Winner 51

Sadia Parveen
St. Augustine Day School, Barrackpore

Winner 52

Jiya Jain
RSS International School, Kolkata

Winner 53

Ditvi Bhardwaj
Silver Bells School, Ghaziabad

Winner 54

Sofiya Parveen
St. Augustine Day School, Barrackpore

Winner 55

Pari Agarwal
Howard Public School, Hyderabad

Winner 56

Harsh Baid
St. Mary's Higher secondary School, New Cooch-Behar

Winner 57

Nidhi Baid
St. Mary's School, Dinhata

Winner 58

Naman Agarwal
Slate - The School, Hyderabad

Winner 59

Urshita Bhowmik
Siddhartha Public School, Hyderabad

Winner 60

Vidhi Baid
Netaji Cenetary School, Dinhata

Winner 61

Ishan Bhansali
Seth Tolaram Bafna Academy, Bikaner

Winner 62

Shiva Nand
GPS Bulara Public School, Ludhaina

Winner 63

Naisha Bhowmik
Siddhartha Public School, Hyderabad

Winner 64

Pradhyuman Poonia
Delhi Public School, Faridabad

Winner 65

Shabd Chawla
RSS International School, Noida

Winner 66

Areen Rath
RN Podar School, Mumbai

Winner 67

Kashish Gupta
Tolani College of Commerce, Mumbai

Winner 68

Ayush Kumar
Sunbeam School Varuna, Varanasi

Winner 69

Shritej Santosh Pethkar
Nanasaheb Mahadik Polytechnic Institute, Peth Naka

Winner 70

Aakansha Kumari
Amitasha School, Noida

Winner 71

Tamboli Tabassum
Chandrabhan Sharma College, Mumbai

Winner 72

A Samresh
Smart Modern School, Tirupur

Winner 73

Aditya Raju Rathod
Rotary Sanskardham Academy, Mumbai

Winner 74

Vihaan Das
Delhi Public School, Faridabad

Winner 75

Beyonce Makhija
Bhatnagar International Summit, Delhi

Winner 76

Aadya Khera
Saplings International Pre Primary School, Delhi

Winner 77

Waaris Sidhu
Bhatnagar International Summit, New Delhi

Winner 78

Mahima Kumari
Amity International School, Noida

Winner 79

Yuvika Halwai
Divine International Girls School, Jhunjhunu

Winner 80

Aarav Jalan
Delhi Public School, Bulandshahr

Winner 81

Om Rajgor
Nakhatrana Kumar Sada, Nakhatrana

Winner 82

Plaksha Rungta
Chatrabhuj Narsee School, Mumbai

Winner 83

Aarav Niraj Agrawal
Centre Point School, Nagpur

Winner 84

Shaikh Nida Abdul Rehman
Tolani College Of Commerce, Mumbai

Winner 85

Ahaana Aggarwal
Bhatnagar International Summit, Delhi

Winner 86

Mahi Bharvad
Sanskar School, Bhuj-Kutch

Winner 87

Anushka. N
Vivekananda English Primary And High School, Bangalore

Winner 88

Jahnavi. S
The Bangalore Education Society, Bangalore

Winner 89

Trisha Mishra
Sunbeam School Varuna, Varanasi

Winner 90

Adithi R Gowda
St Mary's Public School, Bengaluru

Winner 91

Vedant Bhanushali
St. John The Baptist High School, Thane

Winner 92

Om Kadam
Chandrabhan Sharma, Mumbai

Winner 93

Nachiketh A
The New Empress Public English Higher Primary School, Tumakuru

Winner 94

Yog Praful Muttha
Woodridch High School, Aurangabad

Winner 95

Neha Yadav
RSS International School, Agra

Winner 96

Sukhdeep
GPS Bulara Public School, Ludhaina

Winner 97

Harshala Mahesh Bhosale
ST. John the Baptist High School, Thane

Winner 98

Malav Loncha
Bhuj English School, Bhuj, Bhuj - Kutch

Winner 99

Janvi
Tolani College Of Commerce, Mumbai

Winner 100

Rayyan Khan
M.S Creative School, Delhi

Winner 101

Harshvii
Delhi Public School, Faridabad

Winner 102

Prajjwal
St. Francis School, Ghaziabad

Winner 103

Ishaan Gupta
Ahlcon Public School, New Delhi

Winner 104

Zakira
MS Creative, New Delhi

Winner 105

Nivedh Pramod
Ryan International, Navi Mumbai

Winner 106

Swapnil Rajaram Khot
Nanasaheb Mahadik Polytechnic Institute, Peth Naka

Winner 107

Arisha Khaliqe
MS Creative School, New Delhi

Winner 108

Gyan Rushank Reddy Gutha
Indus International School Hyderabad, Hyderabad

Winner 109

Vihan Bhansali
Seth Tolaram Bafna Academy, Bikaner

Winner 110

Dhayani Solanki
Matru Chaya Kanya Vidhaylay, Bhuj

Winner 111

Dia Atal
The Lawrence School, Himachal Pradesh

Winner 112

Lakshya Derasaria
Podar International School, Mumbai

Winner 113

Sriniketan Edala
Shree Niketan Patasala, Chennai

Winner 114

Athish A C
Smart Modern School, Tirupur

Winner 115

Sathwik Veluvarthi
Udayachal High School, Vikhroli

Winner 116

Akshaya R Gowda
St Mary's Public School, Banglore

Winner 117

Harsh Chhajer
Maria's Day School, Banglore

Winner 118

Mohd Umar Khursheed
M.S Creative, New Delhi

Winner 119

Aarushi Mohindru
Kendriya Vidyalaya, Nashik

Winner 120

Vansh Baid
Netaji Cenetary School, Dinhata

Winner 121

Palak Choraria
Techno India Group Public School, Alipurduar

Winner 122

Pavithra G
The Bangalore Education Society, Banglore

Winner 123

Darsheill Kochar
The Heritage School, Kolkata

Winner 124

Lavanya Chhabrani
Centre Point School, Nagpur

Winner 125

Kabir Agarwal
Bhatnagar International Summit, New Delhi

Winner 126

Likitha.R
BBMP Girls Pre University College, Banglore

Winner 127

Prabhat Kanere
Ashokrao Mane Polytechnic Institute, Vathar

Winner 128

Bhavya Baid
Maria's Day School, Banglore

Winner 129

Manish Kumar
Guru Jambheshwar University, Hisar

Winner 130

Siddhi Baid
Netaji Cenetary School, Dinhata

Winner 131

Atharv Khandelwal
Delhi Public School, Faridabad

Winner 132

Ahan Limaye
Chatrabhuj Narsee School, Mumbai

Winner 133

Hasith Chinamuthevi
Scholars International school, Hyderabad

Winner 134

Sanskar Pethkar
Sinhgad Institute Of Hotel Management And Catering Technology, Lonavala

Winner 135

Shreeyasi Bhattacharya
Bhagabati Balika Vidyalaya, Kolkata

Winner 136

Tushant Raju Gourshetty
Delhi Public School, Faridabad

Winner 137

Sujash Choraria
Holy Orchids Public School, Alipurduar

Winner 138

Akshara.A.C
Smart Modern School, Tirupur

Winner 139

Nirjara Mishra
Sant Atulanand Convent School, Varanasi

Winner 140

Solanki Raj
J B Thacker Commerce College, Bhuj

Winner 141

Mishti
S.D Adarsh Vidyalaya

Winner 142

Medhaansh Gupta
Delhi Public School, Faridabad

Winner 143

Aarushi Gupta
RSS International School, Delhi

Winner 144

Nishant Yadav
Mount Olympus School, Gurugram

Winner 145

Aaradhya Nilesh Rana
Delhi Public School, Faridabad

Winner 146

Akruti
Tolani College, Mumbai

Winner 147

Gunjan Shokeen
Bhatnagar International School, New Delhi

Winner 148

Taherin Fatema Khalidali Kazi
St John The Baptist High School, Thane

Winner 149

Devansh Negi
ASN Senior Secondary School, New Delhi

Winner 150

Sanskriti Kumari
Government Girls Senior Secondary School, Delhi

Winner 151

Aditi Pawan Gupta
St. John The Baptist High School, Thane

Winner 152

Dhanush M N
Sharda Vidyalaya Public School, Bengaluru

Winner 153

Devesh Kumar Dhingra
Delhi Public School, Sector 19, Faridabad

Winner 154

Tejash.K
Carmel Pre-University College, Bengaluru

Winner 155

Arya Sunil Pathak
Tolani College Of Commerce, Mumbai

Winner 156

Devanshi Ghai
BCM. Senior Secondary School, Ludhiana

Winner 157

Dhanvi Sihag
Bhatnagar International School, New Delhi

Winner 158

Jayane
Delhi World Public School, Madurai

Winner 159

Avantika
The Air Force School, Delhi

Winner 160

Arnav Pawal
Podar International School, Mumbai

Winner 161

Rathod Hiten
Beena Parik School, Anjar

Winner 162

Manan Gupta
Delhi Public School, Faridabad

Winner 163

Abhishek Pal
Florence Public School, Delhi

Winner 164

Parin Ghai
BCM Senior Secondary School, Ludhiana

Winner 165

Shreyarthi Jamale
St. John The Baptist High School, Thane

Winner 166

Shreyanshree Nayak
Ryan International School, Navi Mumbai

Winner 167

Shritej Pethkar
Nanasaheb Mahadik Polytechnic Institute, Peth Naka

Winner 168

Wajid Rizvi
The Millennium School, Lucknow

Winner 169

Anamika
Sarvodaya Kanya Vidyalaya, East Delhi

Winner 170

Khokar Ratun
Tolano College, Adipur

Winner 171

Cedric Andrew
MCC Matriculation Higher Secondary School, Delhi

Winner 172

Nandini
Dr. BR Ambedkar School Of Specialised Excellence, Delhi

Winner 173

Sachi Shinde
St. John The Baptist High School, Thane

Winner 174

Deepshikha Sethi
Kendriya Vidyalaya Sangathan, Bhuj (Kutch)

Winner 175

Sai B Jadhav
St. Mary's School, Belgaum

Winner 176

Dhruvika Sethi
Sacred Heart Convent Sr Sec School, Jagadhri Yamunanagar

Winner 177

Afiya Anjum
MS Creative School, Delhi

Winner 178

Kavya Prakash
Ryan International School, Nasik

Winner 179

Samantha Cristina Tauro
Tolani College Of Commerce, Mumbai

Winner 180

Ayushman Sinha
Somerville School, Greater Noida

Winner 181

Grishma Ravi Sawant
Tolani College Of Commerce, Mumbai

Winner 182

Ishaani Gupta
GD Goenka Public School, Gurugram

Winner 183

Dhani Sethi
Sacred Heart Convent School, Yamuna Nagar

Winner 184

Kiaan Asija
Bhatnagar International Summit School, New Delhi

Winner 185

Hadassah Pantagada
St. John The Baptist High School

Winner 186

Ishika
Government Sarvodaya Vidyalaya, Delhi

Winner 187

Kumkum Kumari
Amitasha School, Noida

Winner 188

Ruchita Poojary
Tolani College Of Commerce, Mumbai

Winner 189

Sarang Pitalewad
Sant Tukaram National Model School, Latur

Winner 190

Ann George
S.B.O.A. Matric School, Chennai

Winner 191

Kiran Chaurasiya
Tolani College Of Commerce, Mumbai

Winner 192

Akshaya U
Bangalore Education Society School, Bangalore

Winner 193

Sree Sai Angolkar
St. Paul's High school Belgaum, Belgaum

Winner 194

Pranita Jadhav
Basaveshwara International School, Bagalkot

Winner 195

Anvita Jadhav
Basaveshwara International School, Bagalkot

Winner 196

Muhammad Rayan.P
Smart Modern School, Tirupur

Winner 197

Nitya Sindhu
Khaitan Public School, Ghaziabad

Winner 198

Akrisht Singh
Sunbeam School Lahartara, Varanasi

Winner 199

Srutika Hota
Saint John's School, Sambalpur

Winner 200

Aparna
Smart Modern School, Tirupur

Top 10 participating schools

  • Modern High School, Amritsar
  • Kendriya Vidyalaya No. 1, Amritsar
  • Dashmesh Senior Secondary School, Bargari
  • S.D. Public Senior Secondary School, Faridkot
  • Apeejay School, Jalandhar
  • Prita Lee Lesson Sr. Sec. School, Kapurthala
  • Shahibzada Zorawar Singh Public School, Kapurthala
  • Ryan International School, Ludhiana
  • DAV Public School, Mumbai
  • Poorna Prajna High School, Mumbai

© 2022 The Times of a Better India. Powered by Leo Digital.